Her anlamda teknoloji hayatımızda artık büyük bir yere sahip olmasından dolayı, bugün teknoloji haberleri oldukça yoğun bir şekilde takip ediliyor.

En tecrübeli teknoloji uzmanları vasıtası ile en son teknoloji ile ilgili analizleri ve haberleri bulabileceğiniz teknolojihaberim.net adresini takip edin, teknolojik gelişmelerden ilk siz bilgi sahibi olun.

Oyun inceleme hizmeti ile de sizlerle olan firma, bu alanda da birçok haberi sizlere sunmaktadır.

Thimbleweed Park, oyun gündeminde büyük sükse oluşturan macera oyunları arasında yer alıyor. Oyunun en ilgi çekici yanlarından birisi ise zaman makinesi gibi sizi geçmişe götürmesidir.

Bu girişin ardından Thimbleweed Park oyun incelemesi ve detaylara bakacak olursak oyunun Scrimm kelime motorunu kullandığı ve kaliteli piksel grafiklere yer verdiğini görüyoruz. RonGilbet ve Winnick’İn 2014 yılında başlattığı Kickstarter kampanyası oldukça ilgi çekmişti. Tanıtım cümlesiyle bile oyun sevenleri etkilemeyi başaran bu ikili, 3 yıllık bekleyişin ardından bu oyunu piyasaya sürdü.

Oyun 1987 yılında geçiyor ve açılışında bir cinayet meydana geliyor. Bu cinayete kurban giden adamı da oyunun giriş kısmında siz oynuyorsunuz. Bu cinayetin ardından oyunun ana bölümü başlıyor ve cinayetin yaşandığı yere Angela Ray ve Antonia Reyes geliyor.
Oyunun geçtiği Thimbleweed kasabası oldukça gizemli ve 80 nüfusa sahip olan bir kasaba. Oyunda Reyes ve Ray birbirinden tamamen bağımsız olan, farklı kişiler tarafından cinayeti aydınlatmak için gönderilmiş iki kişidir. Bu cinayeti aydınlatmak içinse ilerleyen safhalarda yaratıcı karakterler ile tanışmaya başlıyorsunuz.

Oyunun giriş kısmında yalnızca cinayete kurban giden bir kişi bulunuyor ve bunu oynayan kişi de direkt olarak siz oluyorsunuz. Ana bölümde ise karşımıza cinayeti araştırmak için Angela Ray ve Antonia Reyes adlı karakterler çıkıyor. Seviye ilerledikçe ise karşımıza yeni karakterler geliyor.

Yazının devamı ve en tecrübeli teknoloji uzmanları vasıtası ile en yeni Oyun inceleme ile ilgili analizleri ve haberleri bulabileceğiniz www.teknolojihaberim.net adresini takip edin, teknolojik gelişmelerden ilk siz bilgi sahibi olun.

Ayrıca siteden telefon güncelleme ya da yazılım güncellemesi ile ilgili olarak da detaylı bilgilere hızlı bir şekilde ulaşabileceksiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here